EMES Z. Semeniuk
ul. Kwiatowa 1H
09-100 Płońsk, Brody
NIP: 567-128-68-94


Tel.: +48 23 683 44 59
Fax: +48 23 683 44 79

emes@emes.biz.pl


Oddzial firmy:

EMES Z.Semeniuk

ul.Lubelska 20

22-200 Wlodawa


EMES jest producentem zszywek i sztyftów wykorzystywanych do mechanicznego łączenia drewna, materiałów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych, kartonu, skóry i innych elementów. Elementy złączne produkowane są na nowoczesnych urządzeniach z wysokiej jakości materiałów.

Oferta firmy EMES obejmuje także gwoździe, różnorodne narzędzia pneumatyczne i akcesoria pneumatyczne, zszywacze ręczne i inne niezbędne w technice połączeń narzędzia. EMES jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce niezawodnych narzędzi pneumatycznych firmy FASCO.

Firma EMES jest rodzinnym przedsiębiorstwem, które powstało w wyniku zakończenia działalności spółki AKES, będącej od 1991 roku uznanym producentem zszywek i sztyftów.

Największe atuty firmy EMES to oferta obejmująca między innymi wysokiej i powtarzalnej jakości polskie zszywki i sztyfty, wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży i ogromny entuzjazm do pracy, elastyczne i partnerskie podejście do klientów oraz dostawców.

Strategia rozwoju firmy to zwiększanie satysfakcji klientów poprzez dalsze unowocześnianie produkcji, rozszerzanie oferty oraz doskonalenie obsługi przedsprzedażowej i posprzedażowej.